• Biks Shots MSE 1 BASKETBALL

  • Biks Shots MSE 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Aerts, GuidoTechnische stafCoach
    Doormaal, Thomas vanTechnische stafTeammanager
    Schottert, Jelle HendrikTechnische stafTeammanager
    Schottert, Jelle HendrikOverige stafAIS-contactpersoon
    Schottert, MarlouTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 mei. 20:00Biks Shots MSE 1 - Achilles '71 MSE 1De Roodloop
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 mei.TSBV Pendragon MSE 2 - Biks Shots MSE 166 - 80
    7 mei.Biks Shots MSE 1 - The Black Eagles MSE 279 - 72
  • Poulestanden Biks Shots MSE 1 (MSEL Mannen Senioren Landelijk)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Basketbal Academie Limburg MSE 22019011632123539738
    2Biks Shots MSE 12118031870136150936
    3The Black Eagles MSE 21813051276114113526
    4EBBC MSE 120120812561266-1024
    5Achilles '71 MSE 1201208122611279924
    6BC Kimbria MSE 120110913611355622
    7BC EINDHOVEN MSE 12010010148914751420
    8Valkenswaard Falcons MSE 119601312861379-9312
    9JRC MSE 118501311731480-30710
    10Maastricht Knights MSE 119501413051448-14310
    11TSBV Pendragon MSE 219401512221443-2218
    12OBC MSE 120201812321618-3864
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Doormaal, Thomas vanTeamspeler
    Hexspoor, GerritTeamspeler
    Hout, David van denTeamspeler
    Loon, Erwin vanTeamspeler
    Schottert, BoukeTeamspeler
    Schottert, Jelle HendrikTeamspeler
    Smits, OrlandoTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Biks Shots MSE 1

    VS

    Achilles '71 MSE 1

    21 mei 202220:00 uur
    De Roodloop Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Biks Shots MSE 1

    Mannen Senioren Landelijk

    89,05

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    64,81

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,71

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd