• Biks Shots MSE 2 BASKETBALL

  • Biks Shots MSE 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hoof, Dave vanTechnische stafTeammanager
    Liebregts, BasTechnische stafCoach
    Schottert, HenkTechnische stafAssistent-coach
    Schottert, HenkTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 mei. 20:00Biks Shots MSE 2 - BC Bladel MSE 2De Roodloop
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 mei.Biks Shots MSE 2 - Oirschot MSE 155 - 36
  • Poulestanden Biks Shots MSE 2 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ABC Basketball MSE 1131201116067848224
    2EVBV Octopus MSE 313110285861324522
    3BC Bladel MSE 213706688694-614
    4The Black Eagles MSE 4137067767532314
    5Biks Shots MSE 213607665810-14512
    6TSBV Pendragon MSE 413508742816-7410
    7Vlijmscherp SVH MSE 2 *12408474644-1706
    8Oirschot MSE 1140014626981-3550
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aerts, KoenTeamspeler
    Bosmans, BertTeamspeler
    Dun, Kevin vanTeamspeler
    Gisbergen, Bas vanTeamspeler
    Hees, Frank vanTeamspeler
    Hees, Kevin VanTeamspeler
    Hoof, Dave vanTeamspeler
    Jansen, RobTeamspeler
    Liebregts, BasTeamspeler
    Reijans, RickTeamspeler
    Reijans, SjoerdTeamspeler
    Reijrink, FrankTeamspeler
    Schottert, HenkTeamspeler
    Spek, Geoffrey van deTeamspeler
    Spierings, ChiemTeamspeler
    Wagener, BasTeamspeler
    Wagener, TomTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Biks Shots MSE 2

    VS

    BC Bladel MSE 2

    21 mei 202220:00 uur
    De Roodloop Veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Biks Shots MSE 2

    Mannen Senioren Afdeling

    51,15

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    62,31

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,92

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd