• Biks Shots VSE 1 BASKETBALL

  • Biks Shots VSE 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Aa-Liebregts, Inge van derTechnische stafAssistent-coach
    Aa-Liebregts, Inge van derTechnische stafTeammanager
    Liebregts, WimTechnische stafCoach
    Liebregts, WimTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 mei. 18:00Biks Shots VSE 1 - JRC VSE 1De Roodloop
    29 mei. 13:00Biks Shots VSE 1 - BC Kimbria VSE 1De Roodloop
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.Vido VSE 1 - Biks Shots VSE 137 - 53
    7 mei.Biks Shots VSE 1 - EBBC VSE 154 - 42
  • Poulestanden Biks Shots VSE 1 (VSEL Vrouwen Senioren Landelijk)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Biks Shots VSE 1181701109881228634
    2BC Bumpers VSE 117130491674017626
    3EBBC VSE 117120594273320922
    4Vido VSE 119901010171092-7518
    5TSBV Pendragon VSE 12080129961066-7016
    6Almonte VSE 2166010729884-15512
    7BC Kimbria VSE 1186012849970-12112
    8JRC VSE 11910187611011-2500
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Meggy van denTeamspeler
    Bertens Zorzano, ErikaTeamspeler
    Hurk, Lieke van denTeamspeler
    Koopman, EvaTeamspeler
    Maas, MaritTeamspeler
    Mestrom, KellyTeamspeler
    Onzenoort, Hilde Hendrikje vanTeamspeler
    Oort, Wieske vanTeamspeler
    Riensema, FemkeTeamspeler
    Spierings, RenéeTeamspeler
    Welten, EstherTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Biks Shots VSE 1

    VS

    JRC VSE 1

    21 mei 202218:00 uur
    De Roodloop Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Biks Shots VSE 1

    Vrouwen Senioren Landelijk

    61,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    45,11

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,89

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd